אולמות אירועים קטנים במרכז

אם אתם מחפשים אירוע שכולו שמחה ומעוניינים להתחמק מההמוניות של חתונות או אירועים גדולים אחרים, האירוע שלכם  יכול להיערך באחד מהרבה אולמות אירועים קטנים במרכז. ניתן ליצור אירוע שכולו שמחה, אהבה ומשפחתיות, אינטימיות והמון אווירה ביתית. נוכל לפנות מקום בלב לאווירה אחרת וייחודית. אם כבר אתם מחפשים מקום כמו אולמות אירועים קטנים במרכז, כדאי כי תבררו לגבי המזון שיוגש באירוע. אם האוכל לא מספק אתכם באולם האירועים, תוכלו תמיד לבקש קייטרינג חיצוני שיגיש את מיטב המנות האיכותיות על פי טעמכם, אם תפריט בשרי או חלבי. חשוב כי המקום יהיה נגיש לאורחים ושתהיה בו חניה נוחה בשפע.

הרבה מגיעים לבושים במיטב מחלצותיהם ולא כדאי כי החניה תהיה רחוקה שתהווה מעמסה למוזמנים שלכם באירוע. יש לתכנן את האירוע שלכם, אם אתם מעוניינים באירוע בוטיק יוקרתי, או אירוע חמים ברמה גבוהה ובאווירה משפחתית. תוכלו לבדוק מה מציע לכם בעל האולם ולראות אירוע שכבר התקיים בכל אחד מאותם אולמות אירועים במרכז שעומדים לפניכם כאופציה רלוונטית. חשוב כי בכל פעם תגיעו לשנים שלושה אולמות אירועים במרכז ואז, תוכלו להגיע למסקנה, איזה אולם קטן יתאים לכם באזור המרכז.

תכנון מהלך האירוע שלכם במרכז

אם יש לכם אירוע קטן במרכז, מצאתם את אולם האירועים הקטן והייחודי שלכם, בחרתם כבר איזה אוכל יהיה באירוע, מה שנשאר הוא לתכנן את ההמשך של האירוע. יש לדאוג לאמן או תקליטן שידאג לשמח את הקהל. בררו איזה מוסיקה תהיה מתאימה לאירוע, על פי הסגנון והאווירה שלכם. חשוב לתכנן את לוח הזמנים בצורה נכונה ומסודרת, מתי תהיה קבלת האורחים, האקס, אם זו חתונה א בת או בר מצווה, מתי להתחיל  את הגשת המנה הראשונה, מה יהיה בין המנות, עד איזה שעה יהיה האירוע וכדומה.

חשוב כי ההזמנה של האורחים תהיה בשעה נכונה, כך שהאורחים לא ימתינו סתם עד האירוע והכל יהיה מתוכנן כמו שצריך. יש לציין, כי הרבה יותר קל יהיה להשקיע באולם קטן יותר שיש בו אירוע מצומצם יותר, מאשר באולם גדול שיש בו הרבה מוזמנים, ההוצאה כמובן תהיה גדולה יותר ולא תוכלו לפנק את האורחים שלכם באוכל מפנק וגימיקים שונים כמו שכן תוכלו לעשות, אם יש לכם אירוע אינטימי, קטן ומיוחד.

אולם אירועים קטן מיוחד בשבילכם- סטופה אירועים

ההתרשמות מאולם האירועים, מתחיל כבר מהפגישה הראשונה באולם עצמו והשיחה שלכם שתכלול גם ייעוץ והצעות שונות, עם הצוות המיומן. סטופה אוונטס, הינו אחד האולמות הקטנים המבוקשים והידועים במרכז הארץ.  בסטופה אוונטס ידאגו לכם לאירוע שיהיה מושלם ומתוכנן היטב, מתחילתו ועד סופו. המזון המשובח שיוגש בסטופה אירועים, האלכוהול, התאורה, הגברה, התפאורה, כל המכלול הזה, יהיה מושלם ואפילו מעבר לזה, רם תחליטו כי האירוע שלכם ייערך באחד מהאולמות הקטנים והמדוברים ביותר במרכז.

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837