איך לבחור אולם לברית

כך תבחרו אולם לברית

תכנון אירוע הוא פרויקט לא פשוט כלל, שדורש התייחסות לשורה ארוכה של פרטים ועמידה במטלות רבות. האירוע הזה הופך למורכב עוד יותר כאשר עומדים לרשותכם שמונה ימים בלבד לתכנן אותו. מי שתכנן בעבר אירוע ברית בוודאי מכיר את הקושי הזה, אבל מי שעבורו זוהי התנסות ראשונה עשוי למצוא עצמו מבולבל למדי בניסיון להבין מאיפה מתחילים ואיך מפיקים אירוע חשוב כל כך בתוך שבוע אחד בלבד. 

אם כן, הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא להתחיל בהכנות עוד לפני הלידה. נכון, תאריך האירוע הוא לרוב הנעלם במשוואה הזו שהרי איש אינו יודע בוודאות מתי תתקיים הלידה, וגם התאריך המשוער לרוב איננו התאריך שבו מחליט הילד לצאת לאוויר העולם. עם זאת, אתם בהחלט יכולים להתחיל להכין לעצמכם רשימת ספקים שכוללת אולם אירועים, צלם, תקליטן, תפריט ואפילו עיצוב – ולאחר הלידה תוכלו להרכיב את הפאזל ולהפיק את האירוע בקלות רבה יותר.

סבב אולמות

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת אולם. ישנם כיום אולמות שונים שישמחו לארח את האירוע המיוחד שלכם, אבל ישנם כמה פרטים קטנים שיעזרו לכם לבחור את האולם הנכון ביותר. תכננו לעצמכם סיור אולמות שיכלול שלושה או ארבעה מקומות מועדפים מבחינתכם. בדקו את מראה האולם, את נוחות הגישה אליו, את התפריטים השונים ואת רמת השירותיות של הצוות. כל אחד מהפרטים הללו הוא חשוב כדי להבטיח לכם אירוע מדויק וטוב שבו ייהנו החברים ובני המשפחה מתפריט אוכל מגוון ומשובח, מאווירה נעימה וממלצרים אדיבים וסבלניים. במהלך הסיור שלכם בדקו את זמינות האולם בטווח של שבועיים ממועד הלידה המשוער שלכם, והכינו לעצמכם רשימה מסודרת שבה תקבעו את אולם האירועים המועדף ותציינו גם את רמת הזמינות שלו בהתאם לתאריכים שבהם סביר שיתקיים האירוע. כעת, כשאתם ערוכים לטיפול בנושא החשוב והבסיסי ביותר, אפשר להמשיך ולבחון ספקים נוספים כמו צלם לברית ותקליטן למשל. גם ספקים אלה אפשר לבחור מראש, וגם כאן מומלץ להכין רשימה של צלמים ותקליטנים מועדפים שתוכלו להזעיק בהתרעה של שבוע אחד בלבד.

רשימת מוזמנים

זוגות רבים מגלים לאחר הלידה אתגר נוסף, הקשור בהזמנת החברים ובני המשפחה. אלא שאין זה אתגר אם תיערכו גם לכך מראש. סביר להניח שרשימת המוזמנים שלכם צפויה להישאר קבועה למדי במהלך השבועות המובילים ללידה, מה שאומר שתוכלו להכין אותה חודש ואף חודשיים מראש. אין צורך לעדכן איש מבעוד מועד או לשריין תאריכים, אבל הכנת רשימה מסודרת עם מספרי טלפון תקל עליכם משמעותית. כך, רגע לאחר שתשריינו את האולם ותזמינו את נותני השירותים השונים, את המוהל, וכל גורם אחר שהוא בעל חשיבות לתכנון האירוע שלכם, תוכלו לעדכן את כל המוזמנים על האירוע המתקרב מבלי לבזבז זמן יקר על הרכבת רשימת מוזמנים או חיפוש מספרי הטלפון שלהם.

הסוד הוא בתכנון

אם כן, הטיפ המרכזי שיש לנו עבורכם הוא לתכנן מראש. אין ספק שיש פרטים רבים הקשורים בלידה שאנחנו נמנעים מלתכנן, בעיקר מתוך חששות ואמונות תפלות. עם זאת, אפשר להיות מוכנים עם רשימות, הצעות מחיר ומספרי טלפון, ולקבל כמה שיותר החלטות מראש, מה שיעזור להפחית מהעומס לאחר הלידה. זכרו שבשבוע הראשון של ילדכם תתמקדו בעיקר בהתאוששות מהלידה ובניסיונות להסתגל לחיים החדשים. אלמנטים נוספים כמו תכנון אירוע, הרכבת רשימות מוזמנים וסיור בין אולמות, רק יוסיפו למתח וללחץ. נסו להקל על עצמכם עד כמה שתוכלו, כדי שתוכלו להפנות את תשומת לבכם לרך הנולד, וליהנות יותר מהאירוע המיוחד שלכם.

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837