חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב

STOPA - חתונה קטנה בתל אביב

מגוון סגנונות החתונה שישנם היום, רחב כמספר האנשים המתחתנים- חתונות לפי נושא, חתונות בבתי כנסת, בגנים, חתונות גדולות ועוד. אחת מהמגמות שצוברות תאוצה בשנים האחרונות היא לערוך חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב חתונה אליה מוזמנים כמה עשרות אנשים ועד למאתיים איש. לחתונות קטנות יש כמה יתרונות בולטים: קודם כל, בפן הכספי- ההוצאה על קייטרינג עבור מאה וחמישים איש קטנה משמעותית מהוצאה עבור חמש מאות איש. אם התקציב שלכם מאפשר קיום חתונה גדולה, אבל אתם מעדיפים לערוך חתונה מצומצמת, תוכלו להשתמש ביתרת הכסף כדי לשדרג את האירוע שלכם באופן ניכר– יותר כסף לקייטרינג משובח, עיצוב מוקפד יותר של המקום ועוד. 

אבל לא רק הפן הכספי משחק תפקיד- בחתונה קטנה, יש לכם את האפשרות להזמין רק את מי שבאמת חשוב לכם. המספר המצומצם של האנשים הופך את החתונה לאירוע אינטימי ומאפשר להם להכיר אחד את השני באופן טוב יותר. במילים אחרות, חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב יכולה להיות אירוע חברתי מצוין. עוד יתרון לחתונות קטנות הוא בעניין המיקום- כשמספר המוזמנים לחתונה הוא קטן יחסית, יש לכם יותר אפשרויות בחירה של מיקום החתונה- אולמות קטנים, פינות חמד בטבע ואולי בבית שלכם או בבית פרטי של חבר, עם גישה לחצר.

איך לערוך חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב?

ארגון חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב עשוי להיות קל יותר, בשל מספר האורחים המצומצם, אך עדיין חשוב לעבוד בצורה מסודרת ויסודית, ככל האפשר. בארגון החתונה, שתפו מספר מצומצם של אנשים, שקרובים אליכם ושעברו את החוויה הזו בעצמם. הם יוכלו ללוות אתכם בטעימות אצל חברות הקייטרינג, לבדוק נושאים ביורוקרטים, כמו אישורים תברואתיים ורישיונות עסק של המקומות המיועדים, להציע רעיונות יצירתיים לחתונה ועוד. בפן הכלכלי, חתונה קטנה אכן זולה יותר מחתונה גרנדיוזית רבת משתתפים. עם זאת, גם תכנון התקציב של חתונה קטנה מצריך מחשבה על מסגרת כלכלית קבועה, עם הגדרה של מרווח גמישות הגיוני וסביר (למשל, עבור קייטרינג שמצא חן בעיניכם מאוד, אבל עולה טיפה יותר ממה שהקצבתם עבור שירותי ההסעדה).

סטופה – אולם לחתונות קטנות

סטופה הוא אולם אירועים אינטימי ומיוחד עד 250 איש במינו, שמהווה מיקום אידיאלי לעריכת חתונה קטנה עד 250 איש בתל אביב ולאירועים מצומצמים נוספים. האולם נמצא במיקום מרכזי בתל אביב, מה שמאפשר הגעה נוחה של כלל האורחים שלכם לאירוע. חתונה קטנה מצריכה הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, ואנחנו בסטופה ערוכים ומוכנים לכך- לסדר לכם את עיצוב המקום, לדאוג לאוכל עסיסי וטעים, להקפיץ את האורחים עם המוזיקה הנכונה ועוד סידורים קטנים, שהופכים חתונה קטנה לאירוע גדול. הכל, כדי לתת לכל האורחים שלכם חוויית חתונה מיוחדת, אינטימית ועם טעם של עוד. אנחנו גמישים בתכנון האירוע בהתאם לרצונות שלכם ובהתאם לצרכים של הרגע האחרון (למשל, עוד אורחים שמגיעים ויש צורך להכין עוד מנות). צרו עמנו קשר ואנחנו נשמח לשמח אתכם בערב החשוב ביותר שלכם.

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707