מקום לאירוע עסקי בתל אביב
המקום שלכם לאירוע עסקי

תחום האירועים בישראל מתפתח כל שנה וכיום יש דרישה גם לאולמות וגנים שניתן לערוך בהם אירועים קטנים עד 200 איש. אולמות בוטיק שכאלה קיימים לא רק לצרכי אירועים משפחתיים כמו חתונות ובר/בת מצוות אלא גם עבור אירועי חברה ואירועים עסקיים כמו השקות מוצר, סדנאות מקצועיות, מסיבות חברה ועוד. כדי לתכנן אירוע עסקי מושלם באווירה נעימה, חשוב לערוך אותו במקום לאירוע עסקי בתל אביב עם ניסיון רב בשירות מהסוג הזה. סטופה אירועים בתל אביב עונה על כל הדרישות של אירוע עסקי מעיצוב אולם ועד האוכל, אצלנו האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.

מתכנן אירוע עסקי ורוצה שיזכרו?
לאירועים עסקיים יש חשיבות רבה ולכן זה מהותי שהם יעברו בצורה חלקה ובלי בעיות. בהשקות מוצר למשל, חשוב שמצגות יהיו על גבי מסכים איכותיים, שהאוכל והשתייה יתאימו לרוח המוצר ושהבידור, בין שמדובר במוזיקה או אומן שעולה לבמה, יעברו בצורה טובה ובלי הפרעות בסאונד. באולם בוטיק סטופה הוא מושלם כמקום לאירוע עסקי בתל אביב שכן הוא עונה על המאפיינים הללו ועל עוד רבים אחרים. באולם סטופה תוכלו לתכנן אירוע עסקי בלתי נשכח בעזרת הצוות המיומן שלנו שיענה על כל צורך, מתכנון תפריט ועד התאמת תאורה, עד הפרט הקטן ביותר.
אירועי בוטיק עסקיים בלב הארץ

סטופה הוא מקום לאירועי בוטיק קטנים המיועדים לכמות של עד 250 איש. אם אתם מחפשים מקום לאירוע עסקי, סטופה הוא הבחירה הנכונה. האולם שלנו ממוקם בלב תל אביב במקום שרחוק מהשאון של הכבישים והבנייה כך שלא תצטרכו לחשוש מרעשים והפרעות במהלך האירוע. בסטופה יש גם מתחם חניה גדול בו נכנסים רכבים רבים באופן שלא מצריך חיפוש חניה ממושך ומתיש. באולם המיוחד שלנו תוכלו לערוך אירועים עסקיים רבים, החל מהשקות מוצר ועד מסיבות חברה, באווירה נעימה ועם כל המאפיינים שיש לאירועים גדולים יותר.

תכנון הפרטים מתחילתם ועד סופם

לסטופה כאמור יש ניסיון רב שנים בתכנון אירועי בוטיק משפחתיים וגם עסקיים. על מנת שהאירוע העסקי שלכם יצא לפועל עד הצד הטוב ביותר, חשוב שתדעו כמה פרטים מראש; תחילה עליכם לקבוע את כמות המוזמנים שכן הפרט הזה משליך גם על תכנון המנות וסידור השולחנות. שנית, תצטרכו לבנות תפריט שיתאים לרוח האירוע ובסטופה תוכלו לבחור את המנות שאתם רוצים שיוגשו לאורחים שלכם. השפים המיומנים שלנו יכינו עבור האירוע שלכם מנות עשירות, מגוונות, כשרות וטעימות שישאירו את האורחים שלכם שבעי רצון ומסופקים. לאחר מכן, תוכלו לבחור את עיצוב האולם והבידור שיהיו באירוע. בסטופה יש אולם טכנולוגי מתקדם וגם גן מקסים שתוכלו לערוך בהם אירוע עסקי בצורה מוצלחת.
 אם ברצונכם להציג מצגות או תכניות עסקיות, בסטופה תוכלו לנצל את מערכת ההגברה האיכותית וכן את המסכים המתקדמים עליהם תוכלו להקרין את כל מה שתצטרכו עבור אירוע עסקי מוצלח.עסקים רבים שמעוניינים להתרחב או להשאיר את מאגר הלקוחות והמשקיעים שלהם עורכים אירועים עסקיים שמאפשרים להם להציג את התכנית העסקית העתידית או תוצאות רבעוניות ועוד. אולם סטופה הוא הבחירה המושלמת למקום לאירוע עסקי בתל אביב שייערך בצורה מוקפדת, מקצועית ובלתי נשכחת עבורכם וגם עבור האורחים שלכם.

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707