חוגגים בר מצווה / בת מצווה? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את זה נכון.

רוצים להפיק בר / בת מצווה מושלמת?

חגיגת הבר מצוה / בת מצווה הינו אירוע מרגש להורים ולילד כאחד. ההכנות לבר מצווה הינם שלב נוסף בהתרגשות ההולכת וגדלה לקראת היום הגדול.

עם זאת חשוב לזכור שההכנות הם רבות. ללא תכנון יסודי של הפרטים, אפשר להתבלבל בים ההצעות והדברים שעליכם לסדר, בכדי להפיק אירוע מושלם. למעשה ניתן לומר שבכל אירוע בר מצווה או בת מצווה, ההורים הופכים לזוג מפיקים. לא פחות.

במאמר זה סדרנו עבורכם את רשימת הדברים הכלליים הנדרשים להפקת אירוע מושקע. עם מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה בכל שלב. בהצלחה.

בחירת תאריך ואולם

בחירת תאריך ואולם הוא השלב הראשון בהכנות לחגיגה. מומלץ לוודא שהתאריך לא חל ביום בו יש אירוע משמעותי כל שהוא, זה יכול להיות אירוע כללי או לאורחים שלכם בדווקא. לאחר שבחרתם תאריך נוח ומתאים, ניתן לגשת לבחירת אולם. לפני בחירת האולם, יש לקחת בחשבון מספר משתנים.

ראשית ענין התקציב. ככל שמספר האורחים גדול יותר, המקום שתצטרכו יהיה יקר יותר. לכן, אולמות אירועים במרכז עד 200 איש יהיו זולים יותר מאולמות ל500 מוזמנים. בשאלת התקציב, יש לקחת בחשבון את המנות לאירוע, האם אתם מעוניינים במנות המוגשות על ידי האולם או בקייטרינג פרטי שהוא לרוב יקר יותר?

לאחר קביעת התקציב, יש לבחור במקום המתאים לסגנון האירוע. ישנם מספר רב של סגנונות לאירוע. החל בגני אירועים וכלה במסעדות גורמה, כל אלו משפיעים על אופי האירוע. טיפ נוסף. אם עיצוב האירוע נעשה על ידכם, בדקו שהמקום אכן מתאים לסגנון העיצוב שבחרתם.

בבחירת האולם חשוב לוודא שהאולם אכן מספק את הפרטים 'הקטנים' כמו במה להופעות, או מקום להקרנת סרט.

בחירת תפריט ומנות

ראשית בחרו את סגנון הארוחה בשרי / חלבי. לאחר שבחרתם את סגנון הארוחה חשבו על הטעם של האורחים, מהו סגנון האוכל האהוב עליהם? מאכלים מרובי תבלינים? או דברים יותר קלילים? התאימו את התפריט על פי זה.

במידה וישנם מספר סגנונות ניתן לשלב על ידי הוספת בר יעודי לסגנון זה. דוגמה. אם אתם יודעים שבקהל האורחים שלכם יש לא מעט צמחוניים, ניתן לערוך בר צימחוני. או אם חלק נכבד מהאורחים הינם 'ילדים ואוהבי מתוקים' ניתן להוסיף בר ממתקים וחטיפים.

הזמנות

רצוי לשאול מכרים או חברים שעשו בעבר הזמנות מעוצבות היטב שמצאו חן בעיניכם. כך ניתן לחסוך זמן בחיפושים אחר בית דפוס מתאים.

מוזיקה / d.j

מומלץ לבחור סגנון מוזיקה לכל שלב באירוע, ולאחר מכן לוודא שהדי גיי' יוכל לעשות עבורכם את השילובים בצורה טובה, ושהוא אכן מומחה בסגנון שבחרתם. סגנון המוזיקה אמור לייצג את הסגנון הכללי של האירוע. חשבו על המוזיקה כחלק מהמקום שבחרתם בו לעשות את האירוע.

אטרקציות

במהלך האירוע ניתן לשלב אטרקציות שונות. כדאי לבחור אטרקציות בעלי זיקה לחתן, או שהוא יכול להשתתף בהם. חשוב לוודא שהאטרקציות השונות מתאימות לכלל האורחים, אפשרות נוספת היא ליצור מספר פעילויות לאורחים השונים. לדוגמה, ניתן לייחד מופע לילדים, וסרט משפחתי למבוגרים יותר.

ישנם חברות המתעסקות בהתאמת אטרקציות, ובסידור המלא שלהם באירוע. ניתן לפנות אליהם, ולחסוך זמן בחיפוש אחר אטרקצייה מתאימה.

טיפ קטן בנושא אטרקציות. תכננו מראש את הזמן באירוע בו יעשו הפעילויות השונות, בכדי שלא יווצר מצב של חוסר סדר באירוע בשל ההפעלות השונות.

צלם

מכיון שסגנונות הצילום הם רבים, בקשו דוגמאות מהצלם, בדקו את איכות התמונות, וודאו שאהבתם את סגנון הצילום שבו הוא משתמש. כך תוכלו לדעת מהו הסגנון המתאים עבורכם.

מזכרת / מתנה לאורחים

בחרו מזכרת יחודית, שתגרום לאורחים שלכם לזכור את האירוע לזמן רב. המזכרת לא אמורה לשמש רק כמתנה, אלא כזכרון מהאירוע. חשוב לוודא שהמתנה שאתם נותנים משמשת גם כמזכרת.

טיפ לסיום!

מומלץ לערוך רשימה מסודרת של הדברים, ובכך לזכור מה סידרתם ומה עוד עליכם לסדר, החל מבחירת אולמות בת מצווה ועד לפרטים הקטנים ביותר. אלו הדברים הכלליים מהם ניתן להתחיל להפיק את האירוע המושלם והמרגש שלכם.

בהצלחה!

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837