חוגגים בר מצווה? הנה כמה רעיונות מקוריים, שישדרגו לכם את החגיגה.

מתלבטים איך לחגוג בר מצווה?

חגיגת הבר מצווה מלווה בהתרגשות גדולה של ההורים, קרובי המשפחה, והחברים. הילד הופך נער וזה מדהים. בשביל לזכור את הרגעים היפים אנו משקיעים בחגיגה לא מעט. בר מצווה מקורית, היא בהחלט משהו שישאיר לכם זכרון טוב לאורך זמן. מעבר לכך רצונו של הילד חשוב מאוד, וכדאי ליצור אירוע יחודי ומקורי. במאמר זה נציג כמה רעיונות מקוריים לשדרוג החגיגה.

חשוב לדעת

לפני החיפוש אחר רעיונות מקוריים, כדאי לחשוב על הקהל שמשתתף בחגיגה. ניתן למצוא רעיונות מקוריים שידברו דווקא לקרובי המשפחה, או החברים. דבר נוסף, אם יש כשרון לחתן בתחום מסוים, ניתן לשלב אותו וליצור הופעה מדהימה, בשילוב אנשי מקצוע. דוגמה טובה יכולה להיות להטוטי אש, או הצגה.

כניסת החתן לאולם

כניסת החתן לאולם הינו רגע מרגש וחשוב באירוע כולו. ניתן להנציח את הרגע הזה בדרכים רבות ומגוונות. גם כאן כדאי לחשוב איך לשלב את זה עם כשרונותיו, חלומותיו של החתן.

  • כניסת החתן עם מופע קפוארה מרהיב. אם החתן 'בענין' ויכול להשתלב, המחזה יוצא מגדר הרגיל, ומרשים במיוחד.
  • כניסה עם מתופפים ושופרות. אפשרי להוסיף גם ליווי עשן.
  • ניתן לשלב רקדנים ורקדניות בצורות ואפקטים שונים.

קעקועים וקריקטורות בצורות שונות

אם אתם חובבי אומנות, ניתן להזמין אמן שיקעקע את ידי האורחים בצורות שונות ומגוונות. החומרים הם אורגניים לחלוטין, והיצירות מדהימות.

כמו כן ניתן להזמין קריקטוריסט שיצייר בזמן האירוע תמונות משעשעות מהחגיגה.

עיצוב האירוע

עיצוב האירוע יכול להיות יחודי ומרתק. בחרו נושא הקרוב לליבו של החתן, או של האורחים, ועצבו את האירוע על פיו. ניתן לעצב את השולחנות ואת הבר בסגנון כדור רגל או אומנוית לחימה שונות, ועוד.

בשולחן הבר ניתן להוסיף זכרונות משפחתיים, על ידי הוספת תמונות משפחתיות עם החתן, באירועים שונים. על יד כל צלחת תוכלו לשים תמונה של החתן מגילאים שונים, דברים אלו מעוררים ענין רב והתרגשות, בקרב בני המשפחה. אולמות בת מצווה בתל אביב ומרכזי אירועים לבר מצווה מעניקים לכם אפשרות להתאים את עיצוב האולם ברוח האירוע ובהתאמה לגילאי המשתתפים באירוע כך שתוכלו ליצור אירוע בהתאמה לאופי הילד שלכם ומה שהוא ירצה לראות באירוע שלו.

עיצוב האולם

ניתן להוסיף מגוון רחב של עיצובים לאולם האירועים. אם ברצונכם ליצור אפקט של מסיבה, תוכלו להוסיף לדים ברחבי האולם, על השולחנות, ובבר.

פעילויות

כאשר חושבים לשלב פעילות מהנה במהלך החגיגה, כדאי לבדוק את התאמת הפעילות לכלל האורחים, שכולם יוכלו להנות מההופעה.

ניתן להוסיף קיר גרפיטי דיגטלי עליו מופיעות תמונות האורחים, על הקיר ניתן לקשקש כל מה שעולה בדעתכם.

לחובבי ה X-BOX וקונסולת המשחק השונות, ניתן להזמין ביתן נייד שעליו עמדות משחק, ולהנות מתחרות מלהיבה.

בלונים. ניתן לעצב את כל האירוע כולל השולחנות והאורחים בבלונים. כל אורח יקבל כובע מותאם אישית מבלונים, עם הצבעים שהוא אוהב. עם הבלונים ניתן גם לערוך גם תחרויות שונות לילדים.

אטרקציה מדליקה לאירוע היא הסימולטור המדמה טיסה, הילדים יוכלו להנות מטיסה בשמי הארץ בעוד הם בתוך האירוע.

טיפ קטן לסיום. ניתן לבחור לעצב את החגיגה באופן לא שיגרתי, על ידי שינוי סגנון. לדוגמה עיצוב בניחוח אתיופי או ברזילאי יכול להיות מרתק. בחרו בעיצוב שידבר לקהל האורחים שלכם.                          

בהצלחה!

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837