מזכרות ייחודיות לחגיגת הבר מצווה

מזכרות לבר מצווה – למה זה חשוב?

חגיגת הבר מצווה הינה חגיגה מרגשת לילד ולהורים כאחת, כאשר אנו מעוניינים להנציח את הרגעים המאושרים בחיינו אנו עושים זאת על ידי מזכרת קטנה מאותם רגעים מיוחדים.

מזכרות לאירועים הן עולם שלם של אפשרויות, רעיונות ופריטים יצירתיים אחרים, כל זאת בכדי לגרום לכם לזכור את האירוע ואת הרגעים הטובים שלכם.

גם באירוע הבר מצווה רבים משקיעים בחיפוש אחר מזכרת ייחודית ומעניינת שתנציח את האירוע בלב האורחים ובני המשפחה, במהלך החיפוש אחר מזכרת היו נאמנים לבסיס, אין צורך לתת לכל אחד מהאורחים מתנה יוקרתית, מטרת המזכרת היא לזכור את האירוע בצורה מעניינת.

טיפ חשוב

טיפ קטן! עולם המזכרות הינו צבעוני וסוחף, עם זאת, תכננו מראש את גובה הסכום שהינכם מוכנים להשקיע עבור המזכרת, ללא תכנון אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים סכומים לא הגיוניים עבור מזכרת לאירוע.

מזכרת לילדים

במידה וישנם ילדים רבים המשתתפים באירוע, הן מבני המשפחה והן ילדים של חברים, מומלץ לבחור מזכרת שונה לילדים, מזכרת לילדים יכולה להיות צעצוע מעניין או כל דבר אחר שמדבר לילדים.

שימו  לב שכדאי להתייחס לכך גם בבחירת אולמות בר מצווה בתל אביב – שיהיה מקום ידידותי גם לילדים.

במאמר הבא נבחן מספר מזכרות מעניינות ויחודיות אשר יוכלו להנציח את האירוע שלכם בצורה הוגנת.

מספר מזכרות יחודיות לאירוע שלכם.

  1. מטען נייד עם תמונה. אם אתם מעוניינים במזכרת שימושית שתלווה את האורחים שלכם לאורך היום, מטען נייד הוא הדבר הנכון עבורכם. ניתן להזמין מטענים ניידים עם עיצוב אישי, בעיצוב תוכלו להוסיף תמונה של החתן, תמונה משפחתית, או לחילופין כיתוב עם תאריך האירוע, אין ספק שמזכרת זו הינה יחודית ושימושית מאוד.
  1. תחביב. ניתן לבחור את המזכרת על פי התחביבים של החתן, לדוגמה, אם החתן חובב ספורט ניתן לחלק בקבוקי מים לשימוש חוזר עם תמונה או כיתוב מתאריך האירוע, ניתן אף להזמין פריטי ספורט מעניינים עם שמו של החתן ותאריך האירוע.

 

  1. גלויה. תוכלו לכתוב שיר לכבוד האורחים והמשפחה, ולמסגר אותו כתמונה. ניתן לשדרג את המזכרת על ידי הוספת תבליטים ועיצוב בעמוד של השיר. הקפידו על שיר יחודי ומרגש בו אתם מביעים את הוקרה לאורחים ולבני המשפחה, במזכרת זו תוכלו לחסוך באופן ניכר את העלויות הכספיות הכרוכות בקניית מזכרת מוכנה.
  1. מתכון משפחתי. ישנם משפחות רבות בהם קיים מתכון 'סודי' שעבר בירושה מאחת הסבתות או הדודות המבוגרות, בין אם מדובר בעוגה או במיני מאפה אחרים, ניתן להכין שקיות אישיות לאורחים עם תזכורת בולטת על המתכון המשפחתי המיוחד. מזכרת זו אמנם תגמר בשלב כל שהוא, אולם היא תזכיר לכלל האורחים את המשפחתיות השוררת ביניכם, זהו מסר חשוב שתוכלו להעביר באמצעות מזכרת זו.
  1. מוצרים שימושיים. אם לדעתכם מזכרת אמורה להיות שימושית לאורחים כמה שיותר, תוכלו לבחור במגוון רחב של כלי בית הניתנים לעיצוב והוספת תמונה של החתן או של בני המשפחה, ניתן לבחור כוסות, מגבות, צלחות וכלי מטבח שונים לצורך המזכרת.
  2. נרות מעוצבים. אם הינכם חובבי אומנות, תוכלו להזמין נרות שעווה מעוצבות עם תבליט של החתן או תאריך האירוע על הנר. כמובן שהעלויות לפריטים אומנתיים אינם זולים כלל, אולם במידה והינכם משקיעים במזכרת יחודית, נרות עם תבליט בהחלט יעשו את העבודה.

לסיום ניתן לסכם, שבחירת מזכרת נכונה מתחילה בתקציב נכון ובהגדרת המטרה.

ישנם כאלו שיעידפו מזכרות שימושיות יותר, אחרים יעדיפו דברים סמליים יותר כדוגמת שיר המודפס על גלויה מעוצבת, או כלי נוי עם תמונה מהאירוע, כמו כן ניתן לשלב במזכרת את תחביבי החתן השונים.

בחרו את סגנון המזכרת על פי ההכרות שלכם עם בני המשפחה והאורחים ופעלו בהתאם.

מזל טוב!

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837