עיצובים מדליקים לאירוע הבר / בת מצווה

רוצים לעצב אירוע מרשים ומיוחד?

אירוע הבר / בת מצווה מלווה בבחירת פרטים רבים שתפקידם הוא, ליצור את האירוע המושלם בשבילכם. אחד הדברים הבולטים בתהליך זה הינו עיצוב האולם. עיצוב אולמות בר מצווה בצורה נכונה ומקורית הופכת את האירוע לבולט ובלתי נשכח בעיני האורחים שלכם. כדאי לוודא שהפן הזה מסודר אצלכם על הצד הטוב ביותר.

במאמר זה תוכלו לראות מספר רעיונות ודגשים בעיצוב האולם. באופן כללי חשוב לוודא שהעיצוב שבחרתם לא פוגע בנוחות האורחים, כמו גם ביכולת התמרון בתוך האולם.

כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם לעיצוב האירוע.

צורת הישיבה

צורת הישיבה חשובה מאוד בבחירת העיצוב. ניתן לסדר צורת ישיבה שונה על ידי הצבת הבמה במרכז האולם, והשולחנות מסביב הבמה בקשת עגולה. צורה זו משווה לאולם מראה יחודי.

אפשרות נוספת היא, לתת רווח גדול בין שולחן לשולחן ולהוסיף בין השולחנות ספות לישיבה. כמובן שבעיצובים אלו חייב לוודא שהדבר לא פוגע בנוחות הישיבה ובמעברים שבין השולחנות (בעיקר אם זה אולם לאירועים קטנים).

מקומות הישיבה

בכל אירוע סטנדרטי האורחים יושבים על כסאות מעוצבים באופן כזה או אחר. ניתן לשנות את צורת הישיבה בהתאם לסגנון האורחים שלכם. דוגמה. בארועים מסורתיים יושבים המשתתפים על גבי כורסאות בניחוח מסורתי, אם הסגנון המסורתי תואם את ציבור האורחים שלכם ניתן לשנות את מקומות הישיבה לכורסאות וספות. כמובן שאם בחרתם בצורת ישיבה כזו, יש לוודא שהשולחנות יוכלו להתאים לזה.

צבעים

כמו בכל תחום עיצובי, גם בעיצוב האירוע הצבעים מהווים מרכיב חשוב ביותר. הצבע בארוע הינו מרכיב שעשוי ללוות מגוון רחב של פריטים באולם, החל מצבע הסכו"ם, וכלה בצבע הזרקורים המאירים את הבמה.

ניתן לבחור צבעים אחידים למראה השולחנות וכלי ההגשה, וצבעים אחרים לעיצוב האולם על ידי הוספת פרחים ותאורה מתאימה במקומות שונים באולם. שינוי בגוונים בצורה נכונה, משווה לאירוע טעם יחודי ומדליק. כמו כן ניתן לבחור צבעים סימליים כחלק מהעיצוב הכולל.

בכל הנוגע לצבעים רצוי להעזר במעצב מקצועי שיוכל להתאים את הצבעים באופן מושלם.

שולחן הבר

בעיצוב שולחן הבר יש לשים את הדגש על עיצוב המשולב עם האוכל המוגש בבר. מעבר לכלי הגשה תואמים ניתן לסדר את העוגות והקינוחים בצורה של סמלים שונים. את העוגות ניתן להגיש בגביעים מעוצבים עם הספרה 12 לבת מצווה או 13 לבר מצווה.

בבר פירות ניתן לפנות לחברות העוסקות בתחום ולהזמין יצירת פאר העשויה מפירות חתוכים בעיצוב המשולבים זה בזה. לבר פירות ישנו יתרון עיצובי בשל שלל הצבעים מהם הוא מורכב.

אלמנטים עיצוביים

עיצוב האולם לרוב הינו קבוע על ידי הנהלת האולם. עם זאת, ניתן להוסיף פריטים רבים ולשנות את סגנון העיצוב בהתאם לרצונכם.

  1. עיצוב לדים. על ידי לדים במגוון צורות וצבעים ניתן לקשט את כל מרחב האולם וליצור מראה חדש לחלוטין. כדאי למצוא זוויות נכרות לעין ברחבי האולם ולהטמיע שם את הלדים. טיפ, במקומות בהם מקפידים על הפרדה, ניתן לקשט בצורה זו את המחיצה.
  2. עיצוב פרחים. ניתן לפזר זרי פרחים תואמים במקומות שונים. הפרחים לא חייבים להיות אמיתיים ניתן ליצור פרחים מבדים שונים ולקשט בהם את האולם.

לסיכום

ניתן לסכם שעיצוב האירוע כולל כמה חלקים עליהם כדאי להתמקד.

 

  1. צורת הישיבה. ניתן לבחור זוויות שונות לסידור השולחנות. כמו גם ישיבה על ספות או כורסאות.
  2. צבעים. הצבעים מהווים חלק ניכר ממלאכת עיצוב האירוע כדאי להיעזר במעצב בקצועי לצורך זה.
  3. שולחן הבר. רצוי לתת דגש על עיצוב עם זיקה למאכלים המוגשים בבר.
  4. עיצוב מרחב האולם. לצורך זה ניתן להשתמש בבדים צבעוניים, לדים, פרחים, ועוד. מומלץ להניח את הקישוטים במקומות בולטים, בכדי ליצור את האפקט הרצוי.

בהצלחה!

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 072-394-1707

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!

או התקשרו עכשיו 077-997-2837